ArmoniPark AVM

ARMONİCLUB NEDİR ?

ArmoniClub, ArmoniPark Outlet Center'in müşteri sadakat kartıdır. ArmoniPark’ta yürütülen tüm kampanya ve etkinlikler ArmoniClub kart üzerinden yapılmaktadır. Yıl boyunca ziyaretçilerimize alışverişleri karşılığı puan kazandıran ArmoniClub'ın kampanya katılımlarında kullanımı zorunludur.

Ziyaretçilerimiz aynı alışverişleri ile hem kampanyalara katılımda bulunabilecek, hem de puan kazanıp bu puanlar mukabilinde birçok hediyeye sahip olabileceklerdir.

    ArmoniClub Nasıl Kullanılır?

  • Müşteriler AVM içine kurulacak (Ana danışma) ArmoniClub işlem noktalarına giderek, müşteri bilgi formlarını doldurup imzalayarak kartlarını teslim alırlar.
  • Müşteriler AVM içindeki mağazalardan alışverişlerinden sonra fiş ya da faturaları ile ArmoniClub işlem noktalarına giderek kartlarına bu fişleri işletirler. Bu işlem esnasında aktif kampanyaların kazanımlarını elde ederler. (Örneğin araç çekiliş hakkı, puan, hediye, indirim vs…)
  • Müşteriler kazandıkları ve biriktirdikleri puanlarını, bunların karşılığında belirlemiş olunan hediye kataloğunu AVM ArmoniClub işlem noktalarının yanlarına konulan kiosk vasıtası ile görebilir ve harcayarak hediye çeklerini yazdırabilirler.
  • Müşteriler hediye çekleri ile danışmaya başvururlar. Hediyelerini ya anında danışmadan teslim alırlar, ya da ilgili mağazaya yönlendirilirler.