ArmoniPark AVM

Yerli-yabancı tanınmış markalar en uygun fiyatlarla ArmoniPark Outlet Center ‘da 

Avrupakent Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ‘nin bir yatırımı olan ArmoniPark Outlet Center, ‘İstanbul’un en kazançlı outlet merkezi’ olma iddiasıyla 1 Nisan 2008 ‘de 71.000 m2 kapalı alanı 25.376 m2 kiralanabilir alanı ve 110 ‘u aşkın markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

ArmoniPark Outlet Center, yerli-yabancı tanınmış markaları en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaktadır. Bakırköy, Küçükçekmece ve İkitelli bölgelerinin tam ortasında yer alan, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta bulunan ArmoniPark Outlet Center’ı ayda 1.000.000’un üzerinde kişi ziyaret etmektedir. Zengin marka karması, yeme-içme mekanları, teras alanları, çocuk oyun alanları ve eğlence alternatifleriyle sadece alışveriş değil, aynı zamanda yaşam merkezi de olan ArmoniPark Outlet Center, bulunduğu bölgenin buluşma noktasıdır. ArmoniPark Outlet Center düzenlediği renkli etkinlikler ve cazip kampanyalarla 7’den 70’e herkese hitap etmektedir. Açık otopark araç kapasitesi 100 olan ArmoniPark Outlet Center’ın kapalı otopark araç kapasitesi ise 900 'dür.

ArmoniPark Outlet Center, ‘Engelsiz Avm’ gerekliliklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Grubumuzun bünyesinde ArmoniPark Outlet Center’ın dışında ArenaPark Alışveriş ve Yaşam merkezi ve Kayseri Park alışveriş merkezleri bulunmaktadır.